Kup w przeciągu:

Opcje przeglądania
Powierzchnia

Parapety kamienne

Wytwarzane z naturalnego kamienia parametry wewnętrzne i zewnętrzne, to doskonała alternatywa dla standardowych parapetów z PCV. Ten drobny detal nie tylko doda stylu i elegancji każdemu wnętrzu, ale również zagwarantuje wytrzymałość przez długie lata eksploatacji. Ze względu na swoje właściwości wodoodporne oraz zdolność kumulowania ciepła, parapety kamienne stanowią świetny dodatek do energooszczędnych okien. Kamień naturalny stanowi obecnie jeden z najtrwalszych i najbardziej wytrzymałych materiałów, jest odporny na zmienne temperatury i w przeciwieństwie do parapetów z PCV nie pęka i nie wymaga wymiany czy renowacji przez wiele lat.

Parapety zewnętrzne

Ze względu na swoje wodoodporne właściwości parapety kamienne doskonale sprawdzają się na zewnątrz budynku, gwarantując brak zawilgocenia ściany pod oknem. Ponadto, parapety te są odporne na szkodliwe działania czynników atmosferycznych czy uszkodzenia mechaniczne. Do tych celów najlepiej sprawdzą się parapety wykonane z granitu.

Parapety wewnętrzne

Wewnątrz budynku kamienny parapet pełni funkcję wytrzymałego i funkcjonalnego elementu wystroju. Dzięki swojej elegancji z powodzeniem może być wykorzystywany jako kwietnik, półka, a nawet biurko z bezpośrednim widokiem na okno. Tego rodzaju aranżacja to doskonała inwestycja zapewniająca wieloletnie użytkowanie bez konieczności wymiany elementów, czy odpowiedniej konserwacji, jak w przypadku klasycznych, drewnianych blatów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl