Kostka Granitowa

Poniżej przedstawiamy aktualną ofertę na polską, ukraińską i chińską kostkę granitową. Jesteśmy bezpośrednim importerem kostek granitowych, istnieje możliwość zamówienia każdej kostki w różnych odcieniach i formatach.

Kostka granitowa bębnowana 20x10x5 cm Kostka granitowa bębnowana 20x10x5 cm
Producent: Chiny
Cena: 300,00 zł (netto: 243,90 zł )
Kostka granitowa Medium cięto-łupana 20x10x5 cm Kostka granitowa Medium cięto-łupana 20x10x5 cm
Producent: Chiny
Cena: 300,00 zł (netto: 243,90 zł )
m2
zobacz więcej
Kostka granitowa bębnowana G602 20x10x5 Kostka granitowa bębnowana G602 20x10x5
Producent: Chiny
Cena: 270,00 zł (netto: 219,51 zł )
Kostka granitowa cięto/łupana G602 20x10x5 Kostka granitowa cięto/łupana G602 20x10x5
Producent: Chiny
Cena: 250,00 zł (netto: 203,25 zł )
m2
zobacz więcej
Palisada Granitowa Łupana 10x10 dł. 100cm Palisada Granitowa Łupana 10x10 dł. 100cm
Producent: Chiny
Cena: 69,00 zł (netto: 56,10 zł )
szt.
zobacz więcej
Palisada Granitowa Łupana 12x12 dł. 150cm Palisada Granitowa Łupana 12x12 dł. 150cm
Producent: Chiny
Cena: 85,00 zł (netto: 69,11 zł )

Wszystkie wyceny sporządzane są indywidualnie, w zależności od miejsca dostawy, kursu walut oraz zamawianej ilości. Minimum logistyczne to 24 tony.

Kostka granitowa - dlaczego warto?

Przy okazji aranżacji ogrodu lub jakiejkolwiek przestrzeni na zewnątrz, niezwykle istotne jest odpowiednie dopasowanie materiału pod panujące warunki. Właśnie z tego powodu kostka granitowa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko klientów indywidualnych, ale także biznesowych. Przede wszystkim ma na to wpływ struktura granitu. Jako skała wulkaniczna charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Nie ma ryzyka zamarznięcia, a oprócz tego opady w postaci deszczu, śniegu lub gradu w żaden sposób nie wpłyną na jego wygląd oraz utratę właściwości. Kostka granitowa posiada bardzo dużą wytrzymałość zarówno na uderzenia, jak również na ściskanie. Oprócz tego, charakteryzuje się ona małą nasiąkliwością wagową oraz bardzo niską ścieralnością, dzięki czemu jej wygląd pozostanie nienaruszony przez wiele lat użytkowania.

Gdzie najlepiej sprawdzi się kostka granitowa cięta?

Dzięki swoim właściwościom, granit nadaje się do wielu miejsc na zewnątrz. Ze względu na szerokie możliwości obróbki, istnieje kilka sposobów na jego wykorzystanie. Jednym z nich jest kostka granitowa cięta. Jak sama nazwa wskazuje, charakteryzuje się ona niezwykle dokładnymi wycięciami, dzięki czemu świetnie nada się do stworzenia kapitalnych, symetrycznych układów pokrywających cały ogród. Doskonale pasuje do pokrycia chodnika lub podjazdu do garażu. Ze względu na wytrzymałość granitu na warunki atmosferyczne oraz niższą nasiąkliwość, kostka granitowa cięta stanowi zdecydowanie lepsze rozwiązanie, niż wykorzystanie popularnego betonu lub innych materiałów. Świetnie będą pasować do krawężników granitowych przy okazji projektowania ogrodu.

Kostka granitowa łupana - szeroki wybór

Najbardziej popularnym rodzajem jest kostka granitowa łupana. Przybiera ona postać sześcianu lub prostopadłościanu i charakteryzuje się atrakcyjną ceną. Występują one w bardzo dużej liczbie wariantów kolorystycznych. Możemy otrzymać ją w różnych barwach, między innymi w szarej, szaro-rudej, rudej, żółtej i czarnej. Każda z nich posiada nieco inne właściwości, które na przykład ułatwiają utrzymywanie jej w czystości. Warto również zwrócić uwagę na rozmiar. Nietrudno się domyślić, że im większa kostka granitowa łupana, tym z większymi obciążeniami jest w stanie sobie poradzić. Największe kostki stosuje się na składach budowlach, parkingach dla samochodów ciężarowych oraz ulicach. Mniejsze rodzaje świetnie sprawdzą się do ścieżek ogrodowych, chodników, czy też podjazdach dla samochodów osobowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl